DDMAT50SA101
CannonCannon
Cannon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DDMAT50SA101
Valmistaja / merkki: Cannon
Tuotteen Kuvaus CONN D-SUB RCPT 50POS PNL MNT
lomakkeissa: DDMAT50SA101.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Viesti
DDMAT50SA101: n tekniset tiedot
Osa numero DDMAT50SA101 Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB RCPT 50POS PNL MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 1345 pcs Tietolomake DDMAT50SA101.pdf
lankatulkki 20-28 AWG Voltage Rating -
päättyminen Crimp Shell Size, Connector asettelu 5 (DD, D)
Kuorimateriaali, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Cadmium Sarja D*MA
Pakkaus Bulk Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Rivien 3 Joitakin paikkoja 50
Asennustyyppi Panel Mount Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Tulosuoja -
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus 50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Nykyinen arvostelu 7.5A Yhteydenotto Tyyppi Signal