DDMAT78SA101
CannonCannon
Cannon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DDMAT78SA101
Valmistaja / merkki: Cannon
Tuotteen Kuvaus CONN D-SUB HD RCPT 78POS PNL MNT
lomakkeissa: DDMAT78SA101.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Varaston kunto 941 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 941 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Viesti
DDMAT78SA101: n tekniset tiedot
Osa numero DDMAT78SA101 Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB HD RCPT 78POS PNL MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 941 pcs Tietolomake DDMAT78SA101.pdf
lankatulkki 22-28 AWG Voltage Rating -
päättyminen Crimp Shell Size, Connector asettelu 5 (DD, D) High Density
Kuorimateriaali, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Cadmium Sarja D*MA
Pakkaus Bulk Muut nimet IDDMAT78SA101
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Rivien 4
Joitakin paikkoja 78 Asennustyyppi Panel Mount
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Tulosuoja - Kotelon materiaali Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
laippa Ominaisuus Cable Side (M3) ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 78 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector Nykyinen arvostelu 7.5A