CPPC7L-B6-33.1776PD
Tuote-esittely
Osa numero: CPPC7L-B6-33.1776PD
Valmistaja / merkki: Cardinal Components
Tuotteen Kuvaus OSC XO 33.1776MHZ CMOS SMD
lomakkeissa: CPPC7L-B6-33.1776PD.pdf
  • Viesti
CPPC7L-B6-33.1776PD: n tekniset tiedot
Osa numero CPPC7L-B6-33.1776PD Valmistaja Cardinal Components
Kuvaus OSC XO 33.1776MHZ CMOS SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 32682 pcs Tietolomake CPPC7L-B6-33.1776PD.pdf
Jännite - Supply 3.3V Tyyppi XO (Standard)
Koko / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Sarja FIPO™ CPP
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 4-SMD, No Lead ulostulo CMOS
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.075" (1.90mm) toiminto Standby (Power Down)
taajuus vakaus ±100ppm Taajuus 33.1776MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 33.1776MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Nykyinen - Supply (Max) 25mA