CPPC7L-B6-49.152TS
Tuote-esittely
Osa numero: CPPC7L-B6-49.152TS
Valmistaja / merkki: Cardinal Components
Tuotteen Kuvaus OSC XO 49.152MHZ CMOS SMD
lomakkeissa: CPPC7L-B6-49.152TS.pdf
  • Viesti
CPPC7L-B6-49.152TS: n tekniset tiedot
Osa numero CPPC7L-B6-49.152TS Valmistaja Cardinal Components
Kuvaus OSC XO 49.152MHZ CMOS SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 31816 pcs Tietolomake CPPC7L-B6-49.152TS.pdf
Jännite - Supply 3.3V Tyyppi XO (Standard)
Koko / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Sarja FIPO™ CPP
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 4-SMD, No Lead ulostulo CMOS
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.075" (1.90mm) toiminto Enable/Disable
taajuus vakaus ±100ppm Taajuus 49.152MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 49.152MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Nykyinen - Supply (Max) 25mA