CPPFXC7LZ-A7BD-62.208TS
Tuote-esittely
Osa numero: CPPFXC7LZ-A7BD-62.208TS
Valmistaja / merkki: Cardinal Components
Tuotteen Kuvaus OSC XO 62.208MHZ CMOS SMD
lomakkeissa: CPPFXC7LZ-A7BD-62.208TS.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
800 pcs
  • Viesti
CPPFXC7LZ-A7BD-62.208TS: n tekniset tiedot
Osa numero CPPFXC7LZ-A7BD-62.208TS Valmistaja Cardinal Components
Kuvaus OSC XO 62.208MHZ CMOS SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 22711 pcs Tietolomake CPPFXC7LZ-A7BD-62.208TS.pdf
Jännite - Supply 3.3V Tyyppi XO (Standard)
Koko / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Sarja FIPO™ CPPFX