CPPFXC7LZ-A7BR-112.5PD
Tuote-esittely
Osa numero: CPPFXC7LZ-A7BR-112.5PD
Valmistaja / merkki: Cardinal Components
Tuotteen Kuvaus OSC XO 112.5MHZ CMOS SMD
lomakkeissa: CPPFXC7LZ-A7BR-112.5PD.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
600 pcs
  • Viesti
CPPFXC7LZ-A7BR-112.5PD: n tekniset tiedot
Osa numero CPPFXC7LZ-A7BR-112.5PD Valmistaja Cardinal Components
Kuvaus OSC XO 112.5MHZ CMOS SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 25032 pcs Tietolomake CPPFXC7LZ-A7BR-112.5PD.pdf
Jännite - Supply 3.3V Tyyppi XO (Standard)
Koko / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Sarja FIPO™ CPPFX