CPPFXC7Z-A7BR-32.0TS
Tuote-esittely
Osa numero: CPPFXC7Z-A7BR-32.0TS
Valmistaja / merkki: Cardinal Components
Tuotteen Kuvaus OSC XO 32.000MHZ CMOS SMD
lomakkeissa: CPPFXC7Z-A7BR-32.0TS.pdf
  • Viesti
CPPFXC7Z-A7BR-32.0TS: n tekniset tiedot
Osa numero CPPFXC7Z-A7BR-32.0TS Valmistaja Cardinal Components
Kuvaus OSC XO 32.000MHZ CMOS SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 26692 pcs Tietolomake CPPFXC7Z-A7BR-32.0TS.pdf
Jännite - Supply 5V Tyyppi XO (Standard)
Koko / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Sarja FIPO™ CPPFX
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 4-SMD, No Lead ulostulo CMOS
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.075" (1.90mm) toiminto Enable/Disable
taajuus vakaus ±25ppm Taajuus 32MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 32MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Nykyinen - Supply (Max) 45mA