CPPFXC8-A7BR-40.96TS
Tuote-esittely
Osa numero: CPPFXC8-A7BR-40.96TS
Valmistaja / merkki: Cardinal Components
Tuotteen Kuvaus OSC XO 40.96MHZ CMOS SMD
lomakkeissa: CPPFXC8-A7BR-40.96TS.pdf
  • Viesti
CPPFXC8-A7BR-40.96TS: n tekniset tiedot
Osa numero CPPFXC8-A7BR-40.96TS Valmistaja Cardinal Components
Kuvaus OSC XO 40.96MHZ CMOS SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 16989 pcs Tietolomake CPPFXC8-A7BR-40.96TS.pdf
Jännite - Supply 5V Tyyppi XO (Standard)
Koko / Dimension 0.571" L x 0.346" W (14.50mm x 8.80mm) Sarja FIPO™ CPPFX
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 4-SOJ, 7.62mm pitch ulostulo CMOS
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 2 (1 Year) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.189" (4.80mm) toiminto Enable/Disable
taajuus vakaus ±25ppm Taajuus 40.96MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 40.96MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 5V Enable/Disable 4-SOJ, 7.62mm pitch Nykyinen - Supply (Max) 45mA