ACDBA1100LR-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
ACDBA1100LR-HF Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ACDBA1100LR-HF
Valmistaja / merkki: Comchip Technology
Tuotteen Kuvaus DIODE SCHOTTKY 100V 1A DO214AC
lomakkeissa: ACDBA1100LR-HF.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
ACDBA1100LR-HF: n tekniset tiedot
Osa numero ACDBA1100LR-HF Valmistaja Comchip Technology
Kuvaus DIODE SCHOTTKY 100V 1A DO214AC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 183196 pcs Tietolomake ACDBA1100LR-HF.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 750mV @ 1A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 100V
Toimittaja Device Package DO-214AC (SMA) Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja Automotive, AEC-Q101 Pakkaus Original-Reel®
Pakkaus / Case DO-214AC, SMA Muut nimet 641-1870-6
Käyttölämpötila - liitäntä -55°C ~ 150°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
diodi Tyyppi Schottky Yksityiskohtainen kuvaus Diode Schottky 100V 1A Surface Mount DO-214AC (SMA)
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 500µA @ 100V Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 1A
Kapasitanssi @ Vr, F 120pF @ 4V, 1MHz