ACDBA1200-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
ACDBA1200-HF Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ACDBA1200-HF
Valmistaja / merkki: Comchip Technology
Tuotteen Kuvaus DIODE SCHOTTKY 200V 1A DO214AC
lomakkeissa: ACDBA1200-HF.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
ACDBA1200-HF: n tekniset tiedot
Osa numero ACDBA1200-HF Valmistaja Comchip Technology
Kuvaus DIODE SCHOTTKY 200V 1A DO214AC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 180927 pcs Tietolomake ACDBA1200-HF.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 900mV @ 1A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 200V
Toimittaja Device Package DO-214AC (SMA) Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja Automotive, AEC-Q101 Pakkaus Original-Reel®
Pakkaus / Case DO-214AC, SMA Muut nimet 641-1871-6
Käyttölämpötila - liitäntä -55°C ~ 150°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
diodi Tyyppi Schottky Yksityiskohtainen kuvaus Diode Schottky 200V 1A Surface Mount DO-214AC (SMA)
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 200µA @ 200V Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 1A
Kapasitanssi @ Vr, F 25pF @ 4V, 1MHz