CZRER52C22
Comchip TechnologyComchip Technology
CZRER52C22 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CZRER52C22
Valmistaja / merkki: Comchip Technology
Tuotteen Kuvaus DIODE ZENER 22V 150MW 0503
lomakkeissa: CZRER52C22.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
  • Viesti
CZRER52C22: n tekniset tiedot
Osa numero CZRER52C22 Valmistaja Comchip Technology
Kuvaus DIODE ZENER 22V 150MW 0503 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1154309 pcs Tietolomake CZRER52C22.pdf
Jännite - Zener (Nom) (Vz) 22V Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 900mV @ 10mA
Toleranssi ±5% Toimittaja Device Package 0503 (1308 Metric)
Sarja - Virta - Max 150mW
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 0503 (1308 Metric)
Muut nimet 641-1227-2 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Impedanssi (Max) (Zzt) 55 Ohms
Yksityiskohtainen kuvaus Zener Diode 22V 150mW ±5% Surface Mount 0503 (1308 Metric) Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 100nA @ 17V