CZRER52C2V2
Comchip TechnologyComchip Technology
CZRER52C2V2 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CZRER52C2V2
Valmistaja / merkki: Comchip Technology
Tuotteen Kuvaus DIODE ZENER 2.2V 150MW 0503
lomakkeissa: CZRER52C2V2.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
CZRER52C2V2: n tekniset tiedot
Osa numero CZRER52C2V2 Valmistaja Comchip Technology
Kuvaus DIODE ZENER 2.2V 150MW 0503 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 177050 pcs Tietolomake CZRER52C2V2.pdf
Jännite - Zener (Nom) (Vz) 2.2V Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 900mV @ 10mA
Toleranssi ±5% Toimittaja Device Package 0503 (1308 Metric)
Sarja - Virta - Max 150mW
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case 0503 (1308 Metric)
Muut nimet 641-1307-1 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Impedanssi (Max) (Zzt) 100 Ohms
Yksityiskohtainen kuvaus Zener Diode 2.2V 150mW ±5% Surface Mount 0503 (1308 Metric) Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 100µA @ 1V