CZRER52C3V3
Comchip TechnologyComchip Technology
CZRER52C3V3 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CZRER52C3V3
Valmistaja / merkki: Comchip Technology
Tuotteen Kuvaus DIODE ZENER 3.3V 150MW 0503
lomakkeissa: CZRER52C3V3.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
CZRER52C3V3: n tekniset tiedot
Osa numero CZRER52C3V3 Valmistaja Comchip Technology
Kuvaus DIODE ZENER 3.3V 150MW 0503 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 211343 pcs Tietolomake CZRER52C3V3.pdf
Jännite - Zener (Nom) (Vz) 3.3V Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 900mV @ 10mA
Toleranssi ±5% Toimittaja Device Package 0503 (1308 Metric)
Sarja - Virta - Max 150mW
Pakkaus Original-Reel® Pakkaus / Case 0503 (1308 Metric)
Muut nimet 641-1231-6 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Impedanssi (Max) (Zzt) 95 Ohms
Yksityiskohtainen kuvaus Zener Diode 3.3V 150mW ±5% Surface Mount 0503 (1308 Metric) Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 25µA @ 1V