CZRER52C4V3
Comchip TechnologyComchip Technology
CZRER52C4V3 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CZRER52C4V3
Valmistaja / merkki: Comchip Technology
Tuotteen Kuvaus DIODE ZENER 4.3V 150MW 0503
lomakkeissa: CZRER52C4V3.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
  • Viesti
CZRER52C4V3: n tekniset tiedot
Osa numero CZRER52C4V3 Valmistaja Comchip Technology
Kuvaus DIODE ZENER 4.3V 150MW 0503 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1004280 pcs Tietolomake CZRER52C4V3.pdf
Jännite - Zener (Nom) (Vz) 4.3V Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 900mV @ 10mA
Toleranssi ±5% Toimittaja Device Package 0503 (1308 Metric)
Sarja - Virta - Max 150mW
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 0503 (1308 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Impedanssi (Max) (Zzt) 95 Ohms Yksityiskohtainen kuvaus Zener Diode 4.3V 150mW ±5% Surface Mount 0503 (1308 Metric)
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 5µA @ 1V