CZRF52C18-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
CZRF52C18-HF Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CZRF52C18-HF
Valmistaja / merkki: Comchip Technology
Tuotteen Kuvaus DIODE ZENER 18V 200MW 1005
lomakkeissa: CZRF52C18-HF.pdf
  • Viesti
CZRF52C18-HF: n tekniset tiedot
Osa numero CZRF52C18-HF Valmistaja Comchip Technology
Kuvaus DIODE ZENER 18V 200MW 1005 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1387252 pcs Tietolomake CZRF52C18-HF.pdf
Jännite - Zener (Nom) (Vz) 18V Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 900mV @ 10mA
Toleranssi ±5% Toimittaja Device Package 1005/SOD-323F
Sarja - Virta - Max 200mW
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1005 (2512 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Impedanssi (Max) (Zzt) 20 Ohms Yksityiskohtainen kuvaus Zener Diode 18V 200mW ±5% Surface Mount 1005/SOD-323F
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 100nA @ 8.5V Perusosan osanumero CZRF52C18