CZRF52C22-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
CZRF52C22-HF Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CZRF52C22-HF
Valmistaja / merkki: Comchip Technology
Tuotteen Kuvaus DIODE ZENER 22V 200MW 1005
lomakkeissa: CZRF52C22-HF.pdf
  • Viesti
CZRF52C22-HF: n tekniset tiedot
Osa numero CZRF52C22-HF Valmistaja Comchip Technology
Kuvaus DIODE ZENER 22V 200MW 1005 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1190449 pcs Tietolomake CZRF52C22-HF.pdf
Jännite - Zener (Nom) (Vz) 22V Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 900mV @ 10mA
Toleranssi ±5% Toimittaja Device Package 1005/SOD-323F
Sarja - Virta - Max 200mW
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1005 (2512 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Impedanssi (Max) (Zzt) 55 Ohms Yksityiskohtainen kuvaus Zener Diode 22V 200mW ±5% Surface Mount 1005/SOD-323F
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 100nA @ 17V Perusosan osanumero CZRF52C22
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
CZRF52C27
CZRF52C27
valmistajat: Comchip Technology
Kuvaus: DIODE ZENER 27V 200MW 1005
Varastossa: 1471374 pcs
ladata: CZRF52C27.pdf
RFQ
CZRF52C2-HF
CZRF52C2-HF
Kuvaus: DIODE ZENER 2V 200MW 1005
Varastossa: 1287946 pcs
ladata: CZRF52C2-HF.pdf
RFQ
CZRF52C2
CZRF52C2