CZRFR52C3V3
Comchip TechnologyComchip Technology
CZRFR52C3V3 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CZRFR52C3V3
Valmistaja / merkki: Comchip Technology
Tuotteen Kuvaus DIODE ZENER 3.3V 200MW 1005
lomakkeissa: CZRFR52C3V3.pdf
  • Viesti
CZRFR52C3V3: n tekniset tiedot
Osa numero CZRFR52C3V3 Valmistaja Comchip Technology
Kuvaus DIODE ZENER 3.3V 200MW 1005 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1148531 pcs Tietolomake CZRFR52C3V3.pdf
Jännite - Zener (Nom) (Vz) 3.3V Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 900mV @ 10mA
Toleranssi ±5% Toimittaja Device Package 1005/SOD-323F
Sarja - Virta - Max 200mW
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1005 (2512 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Impedanssi (Max) (Zzt) 95 Ohms Yksityiskohtainen kuvaus Zener Diode 3.3V 200mW ±5% Surface Mount 1005/SOD-323F
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 25µA @ 1V
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
CZRFR52C36-HF
CZRFR52C36-HF
valmistajat: Comchip Technology
Kuvaus: DIODE ZENER 36V 200MW 1005
Varastossa: 1352041 pcs
ladata: CZRFR52C36-HF.pdf
RFQ
CZRFR52C3V9
CZRFR52C3V9
Kuvaus: DIODE ZENER 3.9V 200MW 1005
Varastossa: 1319170 pcs
ladata: CZRFR52C3V9.pdf
RFQ
CZRFR52C3V3-HF
CZRFR52C3V3-HF
Kuvaus: DIODE ZENER 3.3V 200MW 1005