CZRFR52C3V6
Comchip TechnologyComchip Technology
CZRFR52C3V6 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CZRFR52C3V6
Valmistaja / merkki: Comchip Technology
Tuotteen Kuvaus DIODE ZENER 3.6V 200MW 1005
lomakkeissa: CZRFR52C3V6.pdf
  • Viesti
CZRFR52C3V6: n tekniset tiedot
Osa numero CZRFR52C3V6 Valmistaja Comchip Technology
Kuvaus DIODE ZENER 3.6V 200MW 1005 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1158844 pcs Tietolomake CZRFR52C3V6.pdf
Jännite - Zener (Nom) (Vz) 3.6V Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 900mV @ 10mA
Toleranssi ±5% Toimittaja Device Package 1005/SOD-323F
Sarja - Virta - Max 200mW
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1005 (2512 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Impedanssi (Max) (Zzt) 95 Ohms Yksityiskohtainen kuvaus Zener Diode 3.6V 200mW ±5% Surface Mount 1005/SOD-323F
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 15µA @ 1V