CZRU52C13
Comchip TechnologyComchip Technology
CZRU52C13 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CZRU52C13
Valmistaja / merkki: Comchip Technology
Tuotteen Kuvaus DIODE ZENER 13V 150MW 0603
lomakkeissa: CZRU52C13.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
  • Viesti
CZRU52C13: n tekniset tiedot
Osa numero CZRU52C13 Valmistaja Comchip Technology
Kuvaus DIODE ZENER 13V 150MW 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1277427 pcs Tietolomake CZRU52C13.pdf
Jännite - Zener (Nom) (Vz) 13V Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 900mV @ 10mA
Toleranssi ±5% Toimittaja Device Package 0603/SOD-523F
Sarja - Virta - Max 150mW
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD, No Lead
Muut nimet 641-1039-2 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Impedanssi (Max) (Zzt) 25 Ohms