CZRU52C15
Comchip TechnologyComchip Technology
CZRU52C15 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CZRU52C15
Valmistaja / merkki: Comchip Technology
Tuotteen Kuvaus DIODE ZENER 15V 150MW 0603
lomakkeissa: CZRU52C15.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
CZRU52C15: n tekniset tiedot
Osa numero CZRU52C15 Valmistaja Comchip Technology
Kuvaus DIODE ZENER 15V 150MW 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 224948 pcs Tietolomake CZRU52C15.pdf
Jännite - Zener (Nom) (Vz) 15V Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 900mV @ 10mA
Toleranssi ±5% Toimittaja Device Package 0603/SOD-523F
Sarja - Virta - Max 150mW
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case 2-SMD, No Lead
Muut nimet 641-1040-1 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Impedanssi (Max) (Zzt) 30 Ohms