CZRUR52C16
Comchip TechnologyComchip Technology
CZRUR52C16 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CZRUR52C16
Valmistaja / merkki: Comchip Technology
Tuotteen Kuvaus DIODE ZENER 16V 150MW 0603
lomakkeissa: CZRUR52C16.pdf
  • Viesti
CZRUR52C16: n tekniset tiedot
Osa numero CZRUR52C16 Valmistaja Comchip Technology
Kuvaus DIODE ZENER 16V 150MW 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1507139 pcs Tietolomake CZRUR52C16.pdf
Jännite - Zener (Nom) (Vz) 16V Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 900mV @ 10mA
Toleranssi ±5% Toimittaja Device Package 0603/SOD-523F
Sarja - Virta - Max 150mW
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD, No Lead
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Impedanssi (Max) (Zzt) 40 Ohms Yksityiskohtainen kuvaus Zener Diode 16V 150mW ±5% Surface Mount 0603/SOD-523F
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 100nA @ 12V