CZRUR52C20
Comchip TechnologyComchip Technology
CZRUR52C20 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CZRUR52C20
Valmistaja / merkki: Comchip Technology
Tuotteen Kuvaus DIODE ZENER 20V 150MW 0603
lomakkeissa: CZRUR52C20.pdf
  • Viesti
CZRUR52C20: n tekniset tiedot
Osa numero CZRUR52C20 Valmistaja Comchip Technology
Kuvaus DIODE ZENER 20V 150MW 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1428484 pcs Tietolomake CZRUR52C20.pdf
Jännite - Zener (Nom) (Vz) 20V Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 900mV @ 10mA
Toleranssi ±5% Toimittaja Device Package 0603/SOD-523F
Sarja - Virta - Max 150mW
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD, No Lead
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Impedanssi (Max) (Zzt) 50 Ohms Yksityiskohtainen kuvaus Zener Diode 20V 150mW ±5% Surface Mount 0603/SOD-523F
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 100nA @ 15V