CZRUR52C27
Comchip TechnologyComchip Technology
CZRUR52C27 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CZRUR52C27
Valmistaja / merkki: Comchip Technology
Tuotteen Kuvaus DIODE ZENER 27V 150MW 0603
lomakkeissa: CZRUR52C27.pdf
  • Viesti
CZRUR52C27: n tekniset tiedot
Osa numero CZRUR52C27 Valmistaja Comchip Technology
Kuvaus DIODE ZENER 27V 150MW 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1319917 pcs Tietolomake CZRUR52C27.pdf
Jännite - Zener (Nom) (Vz) 27V Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 900mV @ 10mA
Toleranssi ±5% Toimittaja Device Package 0603/SOD-523F
Sarja - Virta - Max 150mW
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD, No Lead
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Impedanssi (Max) (Zzt) 80 Ohms Yksityiskohtainen kuvaus Zener Diode 27V 150mW ±5% Surface Mount 0603/SOD-523F
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 100nA @ 20V
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
CZRUR52C22
CZRUR52C22
valmistajat: Comchip Technology
Kuvaus: DIODE ZENER 22V 150MW 0603
Varastossa: 1445317 pcs
ladata: CZRUR52C22.pdf
RFQ
CZRUR52C20
CZRUR52C20
Kuvaus: DIODE ZENER 20V 150MW 0603
Varastossa: 1428484 pcs
ladata: CZRUR52C20.pdf
RFQ
CZRUR52C27-HF
CZRUR52C27-HF
Kuvaus: DIODE ZENER 27V 150MW 0603