CT6EP104
Copal ElectronicsCopal Electronics
CT6EP104 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CT6EP104
Valmistaja / merkki: Copal Electronics
Tuotteen Kuvaus TRIMMER 100K OHM 0.5W PC PIN TOP
lomakkeissa: CT6EP104.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Viesti
CT6EP104: n tekniset tiedot
Osa numero CT6EP104 Valmistaja Copal Electronics
Kuvaus TRIMMER 100K OHM 0.5W PC PIN TOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 89821 pcs Tietolomake CT6EP104.pdf
Toleranssi ±10% päättyminen Style PC Pins
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Koko / Dimension Square - 0.276" x 0.276" Face x 0.228" L (7.00mm x 7.00mm x 5.80mm)
Sarja CT6 resistiivinen Material Cermet
paneeli tila 100 kOhms Virta (wattia) 0.5W, 1/2W
Pakkaus Bulk Muut nimet CT-6EP 100K OHM (104)
CT-6EP104
Kierrosten lukumäärä 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus 100 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment säätö Tyyppi Top Adjustment