CT6EP203
Copal ElectronicsCopal Electronics
CT6EP203 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CT6EP203
Valmistaja / merkki: Copal Electronics
Tuotteen Kuvaus TRIMMER 20K OHM 0.5W PC PIN TOP
lomakkeissa: CT6EP203.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Viesti
CT6EP203: n tekniset tiedot
Osa numero CT6EP203 Valmistaja Copal Electronics
Kuvaus TRIMMER 20K OHM 0.5W PC PIN TOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 107260 pcs Tietolomake CT6EP203.pdf
Toleranssi ±10% päättyminen Style PC Pins
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Koko / Dimension Square - 0.276" x 0.276" Face x 0.228" L (7.00mm x 7.00mm x 5.80mm)
Sarja CT6 resistiivinen Material Cermet
paneeli tila 20 kOhms Virta (wattia) 0.5W, 1/2W
Pakkaus Bulk Muut nimet CT-6EP 20K OHM (203)
CT-6EP203
Kierrosten lukumäärä 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus 20 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment säätö Tyyppi Top Adjustment