CT6EP502
Copal ElectronicsCopal Electronics
CT6EP502 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CT6EP502
Valmistaja / merkki: Copal Electronics
Tuotteen Kuvaus TRIMMER 5K OHM 0.5W PC PIN TOP
lomakkeissa: CT6EP502.pdf
  • Viesti
CT6EP502: n tekniset tiedot
Osa numero CT6EP502 Valmistaja Copal Electronics
Kuvaus TRIMMER 5K OHM 0.5W PC PIN TOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 97388 pcs Tietolomake CT6EP502.pdf
Toleranssi ±10% päättyminen Style PC Pins
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Koko / Dimension Square - 0.276" x 0.276" Face x 0.228" L (7.00mm x 7.00mm x 5.80mm)
Sarja CT6 resistiivinen Material Cermet
paneeli tila 5 kOhms Virta (wattia) 0.5W, 1/2W
Pakkaus Bulk Muut nimet CT-6EP 5K OHM (502)
CT-6EP502
Kierrosten lukumäärä 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus 5 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment säätö Tyyppi Top Adjustment