CT94EX501
Copal ElectronicsCopal Electronics
CT94EX501 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CT94EX501
Valmistaja / merkki: Copal Electronics
Tuotteen Kuvaus TRIMMER 500 OHM 0.5W PC PIN SIDE
lomakkeissa: CT94EX501.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
400 pcs
600 pcs
  • Viesti
CT94EX501: n tekniset tiedot
Osa numero CT94EX501 Valmistaja Copal Electronics
Kuvaus TRIMMER 500 OHM 0.5W PC PIN SIDE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 75163 pcs Tietolomake CT94EX501.pdf
Toleranssi ±10% päättyminen Style PC Pins
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Koko / Dimension Square - 0.378" L x 0.189" W x 0.378" H (9.60mm x 4.80mm x 9.60mm)
Sarja CT94 resistiivinen Material Cermet
paneeli tila 500 Ohms Virta (wattia) 0.5W, 1/2W
Pakkaus Bulk Muut nimet CT-94EX 500 OHM (501)
CT-94EX501
Kierrosten lukumäärä 18 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus 500 Ohms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 18 Turn Side Adjustment säätö Tyyppi Side Adjustment