CT94EY100
Copal ElectronicsCopal Electronics
CT94EY100 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CT94EY100
Valmistaja / merkki: Copal Electronics
Tuotteen Kuvaus TRIMMER 10 OHM 0.5W PC PIN TOP
lomakkeissa: CT94EY100.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
400 pcs
600 pcs
  • Viesti
CT94EY100: n tekniset tiedot
Osa numero CT94EY100 Valmistaja Copal Electronics
Kuvaus TRIMMER 10 OHM 0.5W PC PIN TOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 86875 pcs Tietolomake CT94EY100.pdf
Toleranssi ±10% päättyminen Style PC Pins
lämpötila kerroin ±250ppm/°C Koko / Dimension Square - 0.378" L x 0.189" W x 0.378" H (9.60mm x 4.80mm x 9.60mm)
Sarja CT94 resistiivinen Material Cermet
paneeli tila 10 Ohms Virta (wattia) 0.5W, 1/2W
Pakkaus Bulk Muut nimet CT-94EY 10 OHM (100)
Kierrosten lukumäärä 18 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus 10 Ohms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 18 Turn Top Adjustment säätö Tyyppi Top Adjustment