CT94EY205
Copal ElectronicsCopal Electronics
CT94EY205 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CT94EY205
Valmistaja / merkki: Copal Electronics
Tuotteen Kuvaus TRIMMER 2M OHM 0.5W PC PIN TOP
lomakkeissa: CT94EY205.pdf
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Viesti
CT94EY205: n tekniset tiedot
Osa numero CT94EY205 Valmistaja Copal Electronics
Kuvaus TRIMMER 2M OHM 0.5W PC PIN TOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 46087 pcs Tietolomake CT94EY205.pdf
Toleranssi ±10% päättyminen Style PC Pins
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Koko / Dimension Square - 0.378" L x 0.189" W x 0.378" H (9.60mm x 4.80mm x 9.60mm)
Sarja CT94 resistiivinen Material Cermet
paneeli tila 2 MOhms Virta (wattia) 0.5W, 1/2W
Pakkaus Bulk Muut nimet CT-94EY 2M OHM (205)
CT-94EY205
Kierrosten lukumäärä 18 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus 2 MOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 18 Turn Top Adjustment säätö Tyyppi Top Adjustment