CT94EY503
Copal ElectronicsCopal Electronics
CT94EY503 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CT94EY503
Valmistaja / merkki: Copal Electronics
Tuotteen Kuvaus TRIMMER 50K OHM 0.5W PC PIN TOP
lomakkeissa: CT94EY503.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Viesti
CT94EY503: n tekniset tiedot
Osa numero CT94EY503 Valmistaja Copal Electronics
Kuvaus TRIMMER 50K OHM 0.5W PC PIN TOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 61333 pcs Tietolomake CT94EY503.pdf
Toleranssi ±10% päättyminen Style PC Pins
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Koko / Dimension Square - 0.378" L x 0.189" W x 0.378" H (9.60mm x 4.80mm x 9.60mm)
Sarja CT94 resistiivinen Material Cermet
paneeli tila 50 kOhms Virta (wattia) 0.5W, 1/2W
Pakkaus Bulk Muut nimet CT-94EY 50K OHM (503)
CT-94EY503
Kierrosten lukumäärä 18 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus 50 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 18 Turn Top Adjustment säätö Tyyppi Top Adjustment