FT63EP100
Copal ElectronicsCopal Electronics
FT63EP100 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: FT63EP100
Valmistaja / merkki: Copal Electronics
Tuotteen Kuvaus TRIMMER 10 OHM 0.5W PC PIN TOP
lomakkeissa: FT63EP100.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
5000 pcs
  • Viesti
FT63EP100: n tekniset tiedot
Osa numero FT63EP100 Valmistaja Copal Electronics
Kuvaus TRIMMER 10 OHM 0.5W PC PIN TOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 244338 pcs Tietolomake FT63EP100.pdf
Toleranssi ±10% päättyminen Style PC Pins
lämpötila kerroin ±150ppm/°C Koko / Dimension Square - 0.276" x 0.276" Face x 0.228" L (7.00mm x 7.00mm x 5.80mm)
Sarja FT-63 resistiivinen Material Cermet
paneeli tila 10 Ohms Virta (wattia) 0.5W, 1/2W
Pakkaus Bulk Muut nimet FT-63EP 10 OHM (100)
FT-63EP100
Kierrosten lukumäärä 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus 10 Ohms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment säätö Tyyppi Top Adjustment