FT63EP102
Copal ElectronicsCopal Electronics
FT63EP102 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: FT63EP102
Valmistaja / merkki: Copal Electronics
Tuotteen Kuvaus TRIMMER 1K OHM 0.5W PC PIN TOP
lomakkeissa: FT63EP102.pdf
  • Viesti
FT63EP102: n tekniset tiedot
Osa numero FT63EP102 Valmistaja Copal Electronics
Kuvaus TRIMMER 1K OHM 0.5W PC PIN TOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 273964 pcs Tietolomake FT63EP102.pdf
Toleranssi ±10% päättyminen Style PC Pins
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Koko / Dimension Square - 0.276" x 0.276" Face x 0.228" L (7.00mm x 7.00mm x 5.80mm)
Sarja FT-63 resistiivinen Material Cermet
paneeli tila 1 kOhms Virta (wattia) 0.5W, 1/2W
Pakkaus Bulk Muut nimet FT-63EP 1K OHM (102)
FT-63EP102
Kierrosten lukumäärä 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus 1 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment säätö Tyyppi Top Adjustment