ST2TA105
Copal ElectronicsCopal Electronics
ST2TA105 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ST2TA105
Valmistaja / merkki: Copal Electronics
Tuotteen Kuvaus TRIMMER 1M OHM 0.1W J LEAD TOP
lomakkeissa: ST2TA105.pdf
  • Viesti
ST2TA105: n tekniset tiedot
Osa numero ST2TA105 Valmistaja Copal Electronics
Kuvaus TRIMMER 1M OHM 0.1W J LEAD TOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 54290 pcs Tietolomake ST2TA105.pdf
Toleranssi ±20% päättyminen Style J Lead
lämpötila kerroin ±150ppm/°C Koko / Dimension Square - 0.110" x 0.094" Face x 0.067" H (2.80mm x 2.40mm x 1.70mm)
Sarja ST2 resistiivinen Material Cermet
paneeli tila 1 MOhms Virta (wattia) 0.1W, 1/10W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Muut nimet ST-2TA 1M OHM (105)
ST-2TA105
ST2TA105TR
Kierrosten lukumäärä 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus 1 MOhms 0.1W, 1/10W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment säätö Tyyppi Top Adjustment