ST2TA204
Copal ElectronicsCopal Electronics
ST2TA204 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ST2TA204
Valmistaja / merkki: Copal Electronics
Tuotteen Kuvaus TRIMMER 200K OHM 0.1W J LEAD TOP
lomakkeissa: ST2TA204.pdf
  • Viesti
ST2TA204: n tekniset tiedot
Osa numero ST2TA204 Valmistaja Copal Electronics
Kuvaus TRIMMER 200K OHM 0.1W J LEAD TOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 57869 pcs Tietolomake ST2TA204.pdf
Toleranssi ±20% päättyminen Style J Lead
lämpötila kerroin ±150ppm/°C Koko / Dimension Square - 0.110" x 0.094" Face x 0.067" H (2.80mm x 2.40mm x 1.70mm)
Sarja ST2 resistiivinen Material Cermet
paneeli tila 200 kOhms Virta (wattia) 0.1W, 1/10W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Muut nimet ST-2TA 200K OHM (204)
ST-2TA204
ST2TA204TR
Kierrosten lukumäärä 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus 200 kOhms 0.1W, 1/10W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment säätö Tyyppi Top Adjustment