ST32ETH202
Tuote-esittely
Osa numero: ST32ETH202
Valmistaja / merkki: Copal Electronics
Tuotteen Kuvaus TRIMMER 2K OHM 0.125W GW SIDE
lomakkeissa: ST32ETH202.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
ST32ETH202: n tekniset tiedot
Osa numero ST32ETH202 Valmistaja Copal Electronics
Kuvaus TRIMMER 2K OHM 0.125W GW SIDE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 87903 pcs Tietolomake ST32ETH202.pdf
Toleranssi ±20% päättyminen Style Gull Wing
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Koko / Dimension Square - 0.142" L x 0.138" W x 0.185" H (3.60mm x 3.50mm x 4.70mm)
Sarja ST-32 resistiivinen Material Cermet
paneeli tila 2 kOhms Virta (wattia) 0.125W, 1/8W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Muut nimet ST-32ETH 2K OHM (23)
ST-32ETH202
Kierrosten lukumäärä 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus 2 kOhms 0.125W, 1/8W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment säätö Tyyppi Side Adjustment