ST32ETH302
Copal ElectronicsCopal Electronics
Copal Electronics
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ST32ETH302
Valmistaja / merkki: Copal Electronics
Tuotteen Kuvaus TRIMMER 3K OHM 0.125W GW SIDE
lomakkeissa: ST32ETH302.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
ST32ETH302: n tekniset tiedot
Osa numero ST32ETH302 Valmistaja Copal Electronics
Kuvaus TRIMMER 3K OHM 0.125W GW SIDE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 110129 pcs Tietolomake ST32ETH302.pdf
Toleranssi ±20% päättyminen Style Gull Wing
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Koko / Dimension Square - 0.142" L x 0.138" W x 0.185" H (3.60mm x 3.50mm x 4.70mm)
Sarja ST-32 resistiivinen Material Cermet
paneeli tila 3 kOhms Virta (wattia) 0.125W, 1/8W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Muut nimet ST-32ETH 3K OHM (33)
ST-32ETH302
Kierrosten lukumäärä 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus 3 kOhms 0.125W, 1/8W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment säätö Tyyppi Side Adjustment
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
ST32ETH200
ST32ETH200
valmistajat: Copal Electronics
Kuvaus: TRIMMER 20 OHM 0.125W GW SIDE
Varastossa: 89920 pcs
ladata: ST32ETH200.pdf
RFQ
ST32ETH502
ST32ETH502
valmistajat: Copal Electronics
Kuvaus: TRIMMER 5K OHM 0.125W GW SIDE
Varastossa: 95481 pcs
ladata: ST32ETH502.pdf
RFQ
ST32RP
ST32RP
valmistajat: Hamlin / Littelfuse
Kuvaus: DIAC 27-37V 2A DO214