ST4EA204
Tuote-esittely
Osa numero: ST4EA204
Valmistaja / merkki: Copal Electronics
Tuotteen Kuvaus TRIMMER 200KOHM 0.25W J LEAD TOP
lomakkeissa: ST4EA204.pdf
  • Viesti
ST4EA204: n tekniset tiedot
Osa numero ST4EA204 Valmistaja Copal Electronics
Kuvaus TRIMMER 200KOHM 0.25W J LEAD TOP Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 105013 pcs Tietolomake ST4EA204.pdf
Toleranssi ±20% päättyminen Style J Lead
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Koko / Dimension Rectangular - 0.197" x 0.177" Face x 0.091" H (5.00mm x 4.50mm x 2.30mm)
Sarja ST4 resistiivinen Material Cermet
paneeli tila 200 kOhms Virta (wattia) 0.25W, 1/4W
Pakkaus Bulk Kierrosten lukumäärä 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Yksityiskohtainen kuvaus 200 kOhms 0.25W, 1/4W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment säätö Tyyppi Top Adjustment