ST4EA500
Copal ElectronicsCopal Electronics
Copal Electronics
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ST4EA500
Valmistaja / merkki: Copal Electronics
Tuotteen Kuvaus TRIMMER 50 OHM 0.25W J LEAD TOP
lomakkeissa: ST4EA500.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Viesti
ST4EA500: n tekniset tiedot
Osa numero ST4EA500 Valmistaja Copal Electronics
Kuvaus TRIMMER 50 OHM 0.25W J LEAD TOP Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 109288 pcs Tietolomake ST4EA500.pdf
Toleranssi ±20% päättyminen Style J Lead
lämpötila kerroin ±250ppm/°C Koko / Dimension Rectangular - 0.197" x 0.177" Face x 0.091" H (5.00mm x 4.50mm x 2.30mm)
Sarja ST4 resistiivinen Material Cermet
paneeli tila 50 Ohms Virta (wattia) 0.25W, 1/4W
Pakkaus Bulk Kierrosten lukumäärä 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Yksityiskohtainen kuvaus 50 Ohms 0.25W, 1/4W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment säätö Tyyppi Top Adjustment