LFA150F-15-R
CoselCosel
Cosel
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LFA150F-15-R
Valmistaja / merkki: Cosel
Tuotteen Kuvaus AC/DC CONVERTER 15V
lomakkeissa: 1.LFA150F-15-R.pdf2.LFA150F-15-R.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 946 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 946 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
LFA150F-15-R: n tekniset tiedot
Osa numero LFA150F-15-R Valmistaja Cosel
Kuvaus AC/DC CONVERTER 15V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 946 pcs Tietolomake 1.LFA150F-15-R.pdf2.LFA150F-15-R.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 15V
Jännite - Isolation 3kV Jännite - Input 85 ~ 264 VAC
Tyyppi Open Frame Koko / Dimension 6.30" L x 2.95" W x 1.46" H (160.0mm x 74.9mm x 37.1mm)
Sarja LF Käyttölämpötila -10°C ~ 70°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Chassis Mount
Vaadittu vähimmäiskuormitus No Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
tehokkuus 86.5% Yksityiskohtainen kuvaus Open Frame AC DC Converter 1 Output 15V 10A 85 ~ 264 VAC Input
Nykyinen - Output (Max) 10A Hyväksynnät CE, cURus, TUV