LFA150F-15-R2
Tuote-esittely
Osa numero: LFA150F-15-R2
Valmistaja / merkki: Cosel
Tuotteen Kuvaus AC/DC CONVERTER 15V
lomakkeissa: 1.LFA150F-15-R2.pdf2.LFA150F-15-R2.pdf
  • Viesti
LFA150F-15-R2: n tekniset tiedot
Osa numero LFA150F-15-R2 Valmistaja Cosel
Kuvaus AC/DC CONVERTER 15V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1100 pcs Tietolomake 1.LFA150F-15-R2.pdf2.LFA150F-15-R2.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 15V
Jännite - Isolation 3kV Jännite - Input 85 ~ 264 VAC
Tyyppi Open Frame Koko / Dimension 6.30" L x 2.95" W x 1.46" H (160.0mm x 74.9mm x 37.1mm)
Sarja LF Käyttölämpötila -10°C ~ 70°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Chassis Mount
Vaadittu vähimmäiskuormitus No Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
tehokkuus 86.5% Yksityiskohtainen kuvaus Open Frame AC DC Converter 1 Output 15V 10A 85 ~ 264 VAC Input
Nykyinen - Output (Max) 10A Hyväksynnät CE, cURus, TUV