PRMA2A12
Coto TechnologyCoto Technology
PRMA2A12 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PRMA2A12
Valmistaja / merkki: Coto Technology
Tuotteen Kuvaus RELAY REED DPST 500MA 12V
lomakkeissa: PRMA2A12.pdf
  • Viesti
PRMA2A12: n tekniset tiedot
Osa numero PRMA2A12 Valmistaja Coto Technology
Kuvaus RELAY REED DPST 500MA 12V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5636 pcs Tietolomake PRMA2A12.pdf
Turn On Jännite (max) 9 VDC Sammuta Voltage (Min) 1 VDC
päättyminen Style PC Pin kytkentäjännite 200VAC, 200VDC - Max
Sarja PRMA Release Time 0.5ms
Pakkaus Tube Muut nimet 420-1014
CLA138
CLA138-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 80°C Toiminta-aika 0.5ms
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet -
Ota Arvostelu (Current) 500mA Yhteydenotto Material -
Yhteydenottolomake DPST-NO (2 Form A) Coil Voltage 12VDC
Coil Type Non Latching Coil Resistance 500 Ohms
Coil Virta 288 mW Coil Current 24.0mA