PRMA2A24
Coto TechnologyCoto Technology
PRMA2A24 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PRMA2A24
Valmistaja / merkki: Coto Technology
Tuotteen Kuvaus RELAY REED DPST 500MA 24V
lomakkeissa: PRMA2A24.pdf
  • Viesti
PRMA2A24: n tekniset tiedot
Osa numero PRMA2A24 Valmistaja Coto Technology
Kuvaus RELAY REED DPST 500MA 24V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2880 pcs Tietolomake PRMA2A24.pdf
Turn On Jännite (max) 18 VDC Sammuta Voltage (Min) 2 VDC
päättyminen Style PC Pin kytkentäjännite 200VAC, 200VDC - Max
Sarja PRMA Release Time 0.5ms
Pakkaus Tube Muut nimet 420-1015
CLA139
CLA139-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 80°C Toiminta-aika 0.5ms
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet -
Ota Arvostelu (Current) 500mA Yhteydenotto Material -
Yhteydenottolomake DPST-NO (2 Form A) Coil Voltage 24VDC
Coil Type Non Latching Coil Resistance 2.15 kOhms
Coil Virta 268 mW Coil Current 11.2mA