831709B1.0
CrouzetCrouzet
831709B1.0 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 831709B1.0
Valmistaja / merkki: Crouzet
Tuotteen Kuvaus SW SNAP ACT SPST-NC 100MA 250V
lomakkeissa: 831709B1.0.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
831709B1.0: n tekniset tiedot
Osa numero 831709B1.0 Valmistaja Crouzet
Kuvaus SW SNAP ACT SPST-NC 100MA 250V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 27341 pcs Tietolomake 831709B1.0.pdf
Voltage Rating - AC 250V päättyminen Style Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
kytkin Toiminta On-Mom Sarja 83170
Vapauta voima 10gf Pretravel -
Pakkaus Bulk yliliikkeen 0.020" (0.5mm)
Käyttölämpötila -20°C ~ 130°C Käyttöasento 0.330" (8.4mm)
käyttövoima 61gf Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) mekaaninen Life 30,000,000 Cycles
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
ominaisuudet - Sähköinen Life -
Differential Travel 0.006" (0.15mm) Nykyinen arvostelu 100mA (AC)
Piiri SPST-NC Actuator Type Round (Pin Plunger)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
valmistajat: Crouzet
Kuvaus: 831709 I W7A5 170A R24 A
Varastossa: 29146 pcs
ladata: 83170929.pdf
RFQ
831709B2.BL
831709B2.BL
valmistajat: Crouzet
Kuvaus: SW SNAP ACT SPST-NC 100MA 250V
Varastossa: 21578 pcs
ladata: 831709B2.BL.pdf
RFQ
831709B2.0
831709B2.0
ladata: 831709B2.0.pdf
831709A1.0
831709A1.0
Kuvaus: SW SNAP ACT SPST-NO 100MA 250V