831709B2.BL
CrouzetCrouzet
Crouzet
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 831709B2.BL
Valmistaja / merkki: Crouzet
Tuotteen Kuvaus SW SNAP ACT SPST-NC 100MA 250V
lomakkeissa: 831709B2.BL.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
831709B2.BL: n tekniset tiedot
Osa numero 831709B2.BL Valmistaja Crouzet
Kuvaus SW SNAP ACT SPST-NC 100MA 250V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 21578 pcs Tietolomake 831709B2.BL.pdf
Voltage Rating - AC 250V päättyminen Style Solder Lug
kytkin Toiminta On-Mom Sarja 83170
Vapauta voima 2.500gf Pretravel -
Pakkaus Bulk yliliikkeen 0.079" (2.0mm)
Käyttölämpötila -20°C ~ 130°C Käyttöasento 0.437" (11.1mm)
käyttövoima 15gf Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) mekaaninen Life 30,000,000 Cycles
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
ominaisuudet Actuator Mounted Left Side Sähköinen Life -
Differential Travel 0.025" (0.6mm) Nykyinen arvostelu 100mA (AC)
Piiri SPST-NC Actuator Type Lever, Straight
Liittyvät tuotteet
valmistajat: Crouzet
Kuvaus: 831709 I W7A5 170A R24 A