25SST120
CrydomCrydom
25SST120 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 25SST120
Valmistaja / merkki: Crydom
Tuotteen Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 25A 90-140V
lomakkeissa: 1.25SST120.pdf2.25SST120.pdf
  • Viesti
25SST120: n tekniset tiedot
Osa numero 25SST120 Valmistaja Crydom
Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 25A 90-140V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6108 pcs Tietolomake 1.25SST120.pdf2.25SST120.pdf
Jännite - Load 90V ~ 140V Jännite - Input 3.5 ~ 10VDC
päättyminen Style Quick Connect - 0.187"/0.250" Toimittaja Device Package -
Sarja SST Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Hockey Puck lähtö Tyyppi AC
Muut nimet CC1344 Asennustyyppi Chassis Mount
Tyhjäkäyntivirran 25A Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant