25ST105M3216
RubyconRubycon
Rubycon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 25ST105M3216
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 1UF 20% 25VDC 1206
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
  • Viesti
25ST105M3216: n tekniset tiedot
Osa numero 25ST105M3216 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP FILM 1UF 20% 25VDC 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 50203 pcs Tietolomake
Voltage Rating - DC 25V Voltage Rating - AC -
Toleranssi ±20% päättyminen Solder Pads
Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Sarja PMLCAP®, ST
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric) Muut nimet 25ST1M3216X
25ST1M3216X-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.063" (1.60mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Acrylic, Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 1µF Film Capacitor 25V Acrylic, Metallized 1206 (3216 Metric) kapasitanssi 1µF