CPF240D25
CrydomCrydom
Crydom
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CPF240D25
Valmistaja / merkki: Crydom
Tuotteen Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 25A 12-280V
lomakkeissa: CPF240D25.pdf
  • Viesti
CPF240D25: n tekniset tiedot
Osa numero CPF240D25 Valmistaja Crydom
Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 25A 12-280V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3299 pcs Tietolomake CPF240D25.pdf
Jännite - Load 12V ~ 280V Jännite - Input 3 ~ 15VDC
päättyminen Style PC Pin Toimittaja Device Package 4-SIP
Sarja CPF Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case 4-SIP lähtö Tyyppi AC, Zero Cross
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Tyhjäkäyntivirran 25A Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant