CPF480D25R
CrydomCrydom
Crydom
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CPF480D25R
Valmistaja / merkki: Crydom
Tuotteen Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 25A 48-660V
lomakkeissa: CPF480D25R.pdf
  • Viesti
CPF480D25R: n tekniset tiedot
Osa numero CPF480D25R Valmistaja Crydom
Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 25A 48-660V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4961 pcs Tietolomake CPF480D25R.pdf
Jännite - Load 48V ~ 660V Jännite - Input 4 ~ 15VDC
päättyminen Style PC Pin Toimittaja Device Package 4-SIP
Sarja CPF Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case 4-SIP lähtö Tyyppi AC
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Tyhjäkäyntivirran 25A Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) 4-SIP Piiri SPST-NO (1 Form A)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
CPFC11D60-100M08
CPFC11D60-100M08
valmistajat: Sumida Corporation
Kuvaus: CMC 6A 2LN 800 OHM SMD
Varastossa: 54869 pcs
ladata: CPFC11D60-100M08.pdf
RFQ
CPFBZ-A2C5-32.768KD12.5
CPFBZ-A2C5-32.768KD12.5
valmistajat: Cardinal Components
Kuvaus: CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Varastossa: 109872 pcs
ladata: CPFBZ-A2C5-32.768KD12.5.pdf
RFQ
CPF480D25
CPF480D25
valmistajat: Crydom
Kuvaus: SSR RELAY SPST-NO 25A 48-660V