CWA48125
CrydomCrydom
CWA48125 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CWA48125
Valmistaja / merkki: Crydom
Tuotteen Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 125A 48-660V
lomakkeissa: 1.CWA48125.pdf2.CWA48125.pdf3.CWA48125.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 721 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 721 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Viesti
CWA48125: n tekniset tiedot
Osa numero CWA48125 Valmistaja Crydom
Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 125A 48-660V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 721 pcs Tietolomake 1.CWA48125.pdf2.CWA48125.pdf3.CWA48125.pdf
Jännite - Load 48V ~ 660V Jännite - Input 90 ~ 280VAC
päättyminen Style Screw Terminal Toimittaja Device Package -
Sarja CW48 Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Hockey Puck lähtö Tyyppi AC, Zero Cross
Muut nimet CC2423
CWA48125-ND
Asennustyyppi Chassis Mount
Tyhjäkäyntivirran 125A Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) Hockey Puck Piiri SPST-NO (1 Form A)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
CWA4810P
CWA4810P
valmistajat: Crydom
Kuvaus: SSR RELAY SPST-NO 10A 48-660V
Varastossa: 1734 pcs
ladata: CWA4810P.pdf
RFQ
CWA48125-10
CWA48125-10
valmistajat: Crydom
Kuvaus: SSR RELAY SPST-NO 125A 48-660V
Varastossa: 666 pcs
ladata: CWA48125-10.pdf
RFQ
CWA2490S
CWA2490S
Kuvaus: SSR RELAY SPST-NO 90A 24-280V
Varastossa: 7056 pcs
ladata:
CWA4810E
CWA4810E
ladata: CWA4810E.pdf
CWA48125S
CWA48125S
ladata: CWA48125S.pdf
CWA4810
CWA4810
ladata: CWA4810.pdf
Kuvaus: SSR RELAY SPST-NO 25A 48-660V
ladata: CWA4825.pdf
CWA48125E-10
CWA48125E-10
Varastossa: 678 pcs
ladata: CWA48125E-10.pdf
CWA48125P
CWA48125P
Varastossa: 673 pcs
ladata: CWA48125P.pdf
ladata:
CWA48125E
CWA48125E
Varastossa: 639 pcs
ladata: CWA48125E.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna