CWA48125P
CrydomCrydom
CWA48125P Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CWA48125P
Valmistaja / merkki: Crydom
Tuotteen Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 125A 48-660V
lomakkeissa: 1.CWA48125P.pdf2.CWA48125P.pdf3.CWA48125P.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 673 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 673 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
20 pcs
  • Viesti
CWA48125P: n tekniset tiedot
Osa numero CWA48125P Valmistaja Crydom
Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 125A 48-660V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 673 pcs Tietolomake 1.CWA48125P.pdf2.CWA48125P.pdf3.CWA48125P.pdf
Jännite - Load 48V ~ 660V Jännite - Input 90 ~ 280VAC
päättyminen Style Screw Terminal Toimittaja Device Package -
Sarja CW48 Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Hockey Puck lähtö Tyyppi AC, Zero Cross
Asennustyyppi Chassis Mount Tyhjäkäyntivirran 125A